زرسام هنر در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

 

شرکت زرسام هنر به عنوان نخستین و تنها کارخانه تولید کننده اجناس لوکس دکوری و تزئینی با پوشش طلا در ایران، همه ساله با هدف تعامل بیشتر با علاقه مندان و مشتریان خود در نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته مشارکت می نماید. 
این نمایشگاه که امسال از نیمه دوم دیماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار گردید، با حضور بیش از 250 شرکت داخلی و خارجی همراه بوده است.
 زرسام هنر نیز برای چهارمین سال متوالی در سیزدهمین دوره این نمایشگاه حضور داشته و توانسته تا با طراحی متمایز و الهام گرفته از فرهنگ و هنر ایرانی پذیرای جمع گسترده ای از مسئولان روابط عمومی و مدیران شرکت های مطرح کشور باشد و نظر آنان را به خود جلب نماید. در این راستا مدیریت و کارشناسان فروش این شرکت با معرفی محصولات متنوع، پاسخگوی مراجعان مشتاق بوده اند. 
هرچند امروزه با گسترش تجارت الکترونیک، علاقه مندان با مرور وب سایت شرکت ها از آخرین دست آوردها و مطالب آنان آگاه می شوند و پیشنهادات و انتقادات خود را با ارسال ایمیل و یا از طریق دنیای مجازی ارسال می نمایند، اما همچنان اینگونه نمایشگاه ها محلی مناسب برای رونمایی و عرضه محصولات جدید و همچنین دریافت نظرات مشتریان نسبت به محصولات و تولیدات قبل به صورت رو در رو و حضوری می باشد.

 


 
فروش سازمانی:
زرسام هنر به منظور سهولت وسرعت در روند کار و رضایتمندی مشتریان، روش های زیر را برای تامین نیاز سازمان ها پیشنهاد می نماید و همچنین آمادگی دریافت پیشنهادات سازمان های متقاضی عقد قرارداد را دارد:

 

•  امکان سفارش کالا بر اساس نیاز سازمان ها
در این روش سفارش دهنده، کالای مورد نظر خود را (انواع هدایا، سفارشات خاص مدیران، پرسنل، مشتریان خاص) بر اساس نیاز  انتخاب و ارائه می نمایند و زرسام هنر نسبت به تولید آن با بهترین کیفیت و زمان مناسب اقدام می کند.

•  همکاری با شرکت های تبلیغاتی
زرسام هنر در راستای توسعه بازار و توزیع محصولات خود در سطح کشور با هدف خدمت رسانی به سازمان های مستقر در تهران و سایر استان ها به جذب شرکت های تبلیغاتی فعال در زمینه هدایا اقدام نموده است.

•  امکان تولید کالای سفارشی
طراحی و ساخت محصولات کاملا سفارشی همچون آرم یا لوگوی سازمان، طراحی خاص و منحصر به فرد با کیفیت بالا و قیمت مناسب از دیگر خدمات شرکت زرسام هنر است.

 

 

مزایای جانبی خریدهای سازمانی:
•           حک لوگوی سازمان بر روی محصول و جعبه آن درصورت درخواست
•           امکان ارسال سفارشات سازمان ها به اقصی نقاط کشور
•           ارائه کارت های ضمانت به تمامی محصولات خریداری شده
•           ارائه محصولات با بسته بندی های خاص برای هدایا


 

 

ارسال شده در تاریخ : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵