تابلو فروهر کوچک

( 0 دیدگاه )
شناسه محصول : 410909000179
کد سفارش : 119
وضعیت موجودی : موجود
اندازه : 25 × 30 سانتی متر
۴۹۵،۰۰۰ تومان
مشتری گرامی، در صورتی که درخواست اطلاعات تلفنی برای این محصول را دارید، لطفا کد 119 را به شماره 10002991 پیامک کنید.

تصویر پیرمرد بالداری نمایانگر شکل فروهر است و در حال حاضر به عنوان نمادی از خداوند در ایران باستان (اهورامزدا) بکار میرود. این شکل دقیقا به صورت موجود، در کتیبه های هخامنشی بالای سر پادشاهان دیده میشود. فروهر ذره‌ای از وجود خداست و نه آفریده‌ي او. از همين‌روي، فروهر با ديگر نيروهاي تشكيل‌دهنده‌ي هستي آدمي، متفاوت است.

شاید بتوان گفت از نظر زندگی، فروهر با ارزشترین جزء وجود انسان است چون این جزء ذره ایست از هستی بی پایان اهورا مزدا که هنگام زایش برای راهنمایی روان و رهبری آن به صورت کمال در وجود یک انسان جایگزین شده و پس از مرگ هم با همان پاکی و درستی به اصل خود (اهورا مزدا) میپیوندد.

این تابلو نشانگر این نماد ملی است. که با دقت و ظرافت طراحی و ساخته شده است. برای ساخت این تابلو نفیس از ورقه های نازک طلا (پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. هنر دست و ظرافت بالا از مشخصه های خاص این محصول بوده که ارزش آن را دو چندان می نمایند.

محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.

طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است. برای مشاهده تائیدیه ها کلیک کنید.