7 روز ضمانت تعویض

زرسام هنر در راستای ایجاد فضای اعتماد و رواج خرید های آنلاین، سرویس رایگان 7 روز ضمانت تعویض کالا را راه اندازی نموده است. این سرویس فقط برای محصولات خریداری شده از وبسایت زرسام هنر قابل ارائه بوده و در صورت رعایت قواعد زیر کالا بدون هیچگونه قید و شرطی قابل معاوضه می باشد.

 

شرایط عمومی

-  تصمیم برای معاوضه حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، بوسیله تلفن به واحد خدمات پس از فروش زرسام هنر اطلاع داده شود.

-  این سرویس اشکال‏‏‌ های ظاهری ( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست مشتری از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.  استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر عادی و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل می‌شود.

-  در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، زرسام هنر تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

-  پس از دریافت و پذیرش کالا توسط زرسام هنر، تعویض و ارسال کالای جدید، بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

-  لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش زرسام هنر جداً خودداری کنید.

-  برای ارسال، باید کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه متعلقات شامل جعبه، فاکتور و شناسنامه به همراه کالا ارسال شود.

-  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

-  اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با زرسام هنر تماس بگیرید.

-  در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا در این سرویس بر عهده مشتری است.

-  بسته خود را به آدرس: استان تهران، شهر تهران، یوسف آباد، بین خیابان 15 و 17، پلاک 157، طبقه 5، واحد 10 (خدمات پس از فروش) ارسال کنید.